WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

1978 yılında başlayan koltuk üretimi ihracatımız 1998 yılında koçaklar gıda orman ürünleri mobilya san.tic.ltd.şti. adıyla şirketleşmiştir. Bu aşamalardan sonra artarak devam eden üretim ve ihracatımız 2005 yılında koçak koltuk ismi altında markalaşmıştır.3500 m2 alanda yaptığı üretimle 19 ülkeye yaptığı ihracatı günden güne arttırmak hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermektir. Her zaman yenilikçi ürünler çıkarmak ve siz değerli müşterilerimin ayrıcalıklı yaşam sürme çabamızdır. Kurulduğumuz tarihten bu yana kadar hep geliştik ve müşterilerimize her zaman en iyi ürün temin ettik ve etmeye devam ediyoruz.


Vizyonumuz

Müşterilerimize en üst düzeyde kaliteli ürün ve hizmet sunan bir işletme olarak gelirimizi,kararlılığımızı ve verimliliğimizi arttırmak,müşterilerimize koltuk sektöründe yenilikçi çözümler üretmektir.


Misyonumuz

Koçak Koltuk olarak faaliyette bulunduğumuz sektörde edindiğimiz deneyimler ışığında,tüm personelin katılımı ile takım ruhu içinde kalite düzeyini ve verimliliğini arttırarak,müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmektir.